Ako nakupovať...

Šetrite si a podporte svoj región


Po registrácii si stiahnite  bezplatnú applikáciu


Prihlásenie do applikácie je možné až po dokončení registrácie !!! 

UPOZORNENIE: pri registrácii mimo nášho linku (e-mailu, ktorý Vám pošleme) nebudete svojimi nákupmi podporovať projekt Milujem Bystricu. Počkajte na našu pozvánku a potvrďte pozvanie.  Pozvánku niekedy zaradí do reklám alebo spamu.     

Bezplatnú applikáciu Cashback app. nájdete v Obchod Play alebo v App Store. Po prihlásení sa Vám v pravom hornom rohu zobrazí počet nákupných možností (obchodov) v okruhu 20km. Takto to funguje v ktoromkoľvek meste na Slovensku alebo 47 krajinách, kde platí Bystrická karta. Nezabudnite že každým nákupom na Slovensku, kdekoľvek zo 47 krajín alebo 6000 online shops podporujete vlastný región. Po zatrasení telefónu máte dokonca kartu priamo v telefóne. Vyskúšajte to :-)

Ako nakupovať online


Po registrácii sa prihláste do applikácie alebo na webe www.cashbackworld.com  , dajte do vyhľadávania svoj obľúbený online shop (napr. bonprix, notino, booking, mall, hej, aliexpres ), kliknite na nakupovať online a nakupujte ako inokedy. Automaticky Vám bude zaúčtovaný nákup a dostanete svoj cashback.   Zaúčtovanie nákupov si viete  skontrolovať  v  applikácii  alebo  vo   svojom  účte  na www.cashbackworld.com  v časti Moje nákupy. V časti Moje nadstavenia si  nezabudnite  nadstaviť  svoje  číslo účtu, kam sa budú vracať peniaze
z Vašich nákupov.    To že ste nakupovali cez našu appku alebo stránku Vám automaticky šetrí na nákupoch, podporujete vlastný región a projekty na jeho podporu.     


© Copyright, CBWBB s.r.o.